promocja bukmachera khalidov vs adamek darmowe ppv na ksw epic

PROMOCJA bukmachera na Khalidov vs. Adamek. DARMOWE PPV na KSW EPIC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2024

Bukmacher Fortuna przygotował doskonałą promocję dla nowych graczy. Do zgarnięcia są darmowe kody PPV na hitową galę KSW EPIC z walką Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek.

Już w sobotę 24 lutego w Gliwicach odbędzie się gala XTB KSW EPIC na której zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Adamek. Pojedynek zakontraktowano na zasadach bokserskich jednak zawodnicy zmierzą się w klatce.

Na gali KSW EPIC odbędzie się także turniej w kategorii półciężkiej, walka grapplingowa De Fries vs. Barnett, stójkowa bitka Królik vs. Sivak w muay thai, oraz dwa pojedynki na zasadach PRIDE: Stosić vs. Scheffel oraz Rusiński vs. Tulshaev. Kibiców czeka zatem prawdziwy festiwal sportów walki.

OGLĄDAJ KSW EPIC ZA DARMO

Darmowe PPV na walkę Khalidov vs. Adamek

Nadchodzącą walkę legend możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

* Organizator poinformuje o wyczerpaniu się dostępnych kodów i wcześniejszym zakończeniu Promocji na stronie z opisem promocji: https://lp.efortuna.pl/PPV-za-zaklad

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments