prochazka vs rakić kursy bukmacherskie typowanie ufc 300

Prochazka vs Rakić: Kursy bukmacherskie i typowanie UFC 300

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2024

Jiri Prochazka i Aleksandar Rakić zmierzą się w głównym pojedynku karty wstępnej gali UFC 300. Przyjrzyjmy się jak wyglądają kursy bukmacherskie na walke Prochazka vs Rakić.

Prochazka vs Rakić: Kursy bukmacherskie UFC 300

TYPYKURSYBUKMACHER
Jiri Prochazka1.95Superbet
Aleksandar Rakić1.85Superbet

Jiri Prochazka i Aleksandar Rakić to zawodnicy, których kariery zostały wstrzymane przez ciężkie kontuzje. Prochazka przed urazem zdołał wywalczyć pas mistrzowski UFC w kategorii półciężkiej natomiast Rakić nie zdołał jeszcze wdrapać się na szczyt dywizji.

Jiri Prochazka zdobył pas w walce z Gloverem Teixeirą, a następnie przed rewanżową walką z doświadczonym Brazylijczykiem nabawił się kontuzji barku. Kroczący drogą samuraja Czech postanowił honorowo zwakować mistrzowski tytuł. Jiri wrócił do akcji w listopadzie po 16 miesięcznej przerwie. Prochazka przegrał walkę z Pereirą przez TKO.

Jeszcze gorzej prezentuje się sytuacja Aleksandara Rakicia. „Rakieta” doznał kontuzji kolana w walce z Janem Błachowiczem. Serb miał wrócić do akcji w styczniu na UFC 297 jednak wtedy z gali wycofał się Polak co dodatkowo odłożyło powrót Rakicia w czasie.

Wreszcie na UFC 300 Rakić wejdzie do octagonu po przerwie trwającej, aż 23 miesiące! Tak długa przerwa od rywalizacji zapewne nie przysłużyła się korzystnie strikerowi.

Prochazka vs Rakić – typowanie UFC 300

Naszym faworytem w walce Prochazka vs Rakić jest Czech. Prochazka dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem, ma także w rekordzie wiele zwycięstw przed czasem.

Rakić wraca po bardzo długiej przerwie, a ponad to jego najcenniejszymi wygranymi są zwycięstwa nad „porozbijanymi”, wiekowymi rywalami po decyzjach sędziowskich. Szansą Serba bez wątpienia będą kontry jednak wątpliwe by Jiri po raz drugi „zapomniał się” w szalonych atakach i nadział na kontrę tak jak miało to miejsce w walce z Poatanem.

NASZ TYP: Jiri Prochazka wygra walkę – kurs 1.95 w Superbet.

Prochazka vs Rakić: kiedy walka? O której transmisja

Walka Prochazka – Rakić, oraz wszystkie pozostałe pojedynki gali UFC 300 będą transmitowane online przez legalnego polskiego bukmachera SUPERBET i będzie dostępna za darmo dla wszystkich, którzy dokonali rejestracji na SUPERBET.

Jiri Prochazka i Aleksandar Rakić zmierzą się w niedzielę 14 kwietnia. Transmisja walki Prochazka vs Rakić rozpocznie się o godzinie 3:30 w niedzielę 14 kwietnia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments