Prochazka - pereira, pavlovich - aspinall ufc 295 video

Prochazka i Pereira, Pavlovich i Aspinall – twarzą w twarz przed UFC 295 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 listopada 2023

Bohaterowie głównych walk wieczoru gali UFC 295 w Nowym Jorku stanęli twarzą w twarz po konferencji prasowej. Jiri Prochazka i Alex Pereira oraz Sergei Pavlovich i Tom Aspinall zmierzyli się wzrokiem przed starciami mistrzowskimi.

Już jutro, w sobotę 11 listopada odbędzie się mega gala UFC 295 w Nowym Jorku. W głównych walkach wieczoru odbędą się dwa pojedynki rangi mistrzowskiej. Wczoraj późnym wieczorem odbyła się konferencja prasowa przed wydarzeniem.

Była to doskonała okazja do tego, aby bohaterowie walk mistrzowskich stanęli twarzą w twarz. Hunter Campbell, dyrektor biura UFC zaprosił uczestników walk wieczoru na środek i zadbał o to by wszystko przebiegało w spokojnej atmosferze.

Najpierw oko w oko stanęli Sergei Pavlovich i Tom Aspinall czyli uczestnicy walki o tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Następnie twarzą w twarz stanęli Jiri Prochazka i Alex Pereira, zawodnicy których zobaczymy w main evencie. Stawką tego pojedynku będzie wakujący pas kategorii półciężkiej.

Zapis video ze spotkań twarzą w twarz przed UFC 295 znajdziecie poniżej.

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali UFC 295 w Nowym Jorku. Całe wydarzenie możecie tradycyjnie obstawić u najlepszego legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Jiri Prochazka1.78eFortuna.pl
Remis40.0eFortuna.pl
Alex Pereira2.04eFortuna.pl
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments