Problemy zdrowotne Mike'a Tysona przed walką z Jakiem Paulem

Problemy zdrowotne Tysona przed walką z Paulem

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 28 maja 2024

Niestety Mike Tyson ma problemy zdrowotne przed bokserską walką z Jakiem Paulem. Stan zdrowia Tysona wymagał interwencji lekarzy w trakcie lotu samolotem.

Mike Tyson i Jake Paul w ostatnich tygodniach sporo podróżowali po USA, aby medialnie promować bokserski pojedynek. Walka Paul vs Tyson odbędzie się 20 lipca na stadionie AT&T w Teksasie. Oczywiście z racji dużych odległości między miastami w USA obaj pięściarze podróżowali samolotami.

To właśnie podczas jednego z lotów z Miami do Los Angeles uwydatniły się problemy zdrowotne Mike’a Tysona. Doświadczony pięściarz od lat ma wrzody żołądka, które tym razem doprowadziły do zawrotów głowy oraz nudności weterana.

Tyson wymagał interwencji lekarzy, którzy na szczęście uporali się z problemem i złagodzili ból doskwierający pięściarzowi. Tyson powoli wraca do zdrowia i wkrótce będzie kontynuował mocne treningi przed walką.

Jake Paul krótko skomentował temat potwierdzając, że lekkie problemy Tysona na dwa miesiące przed wydarzeniem nie zagrażają pojedynkowi i walka odbędzie się zgodnie z planem.

Walkę Jake Paul vs Mike Tyson możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Jake Paul
VS
Mike Tyson
1 1.55
2 2.29
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
28 dni temu

Mike Tyson wieku nie oszuka, będzie szukał szybkiego KO w pierwszej rundzie. Później, będzie z Nim coraz gorzej.