UFC Vegas 69 andrade

Problemy wizowe spowodowały zmianę w walce wieczoru gali UFC Vegas 69!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2023

Dość niespodziewana sytuacja przyniosła zmianę w walce wieczoru gali UFC Vegas 69. Taila Santos podjęła decyzję o wycofaniu się z gali UFC Vegas 69 po tym jak jej trenerzy nie otrzymali wiz do USA. Doskonałą Brazylijkę zastąpi jej rodaczka Jessica Andrade, która została nową rywalką Erin Blanchfield.

Przywykliśmy do tego, że zawodnicy wycofują się ze startów przez wzgląd na kontuzje, choroby, śmierć bliskich osób czy też własne problemy wizowe. Rzadko jednak zdarza się tak by ktoś podejmował decyzję o wycofaniu się z udziału w wydarzeniu przez wzgląd na to, że trenerzy nie otrzymali wiz do USA.

Przypomnijmy chociażby przykład Jana Błachowicza. Anzor Azhiev także nie otrzymał możliwości na przylot do Stanów, a mimo to Janek po prostu dokonał zmian w narożniku i podjął walkę z Magomedem Ankalaevem.

Taila Santos zdecydowała jednak, że bez swoich trenerów nie ma zamiaru startować w walce wieczoru gali UFC Vegas 69. W miejsce Santos do rozpiski wskoczyła doświadczona Jessica Andrade. Ciekawe jak na taką zmianę zareaguje utalentowana Erin Blanchfield, dla której zmiana rywalki na 6 dni przed galą może oznaczać całkowitą przebudowę gameplanu na pojedynek ponieważ Santos i Andrade różnią się nie tylko stylem walki, lecz także gabarytami.

Zostaw ocenę
0
0