PROBLEM Gromda 12

Problem przed galą GROMDA 12: „Prosty temat rozp⋆erdalasz albo ciebie rozj⋆bią” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 marca 2023

Stephen Weldon przed galą GROMDA 12! Nowy nabytek organizacji zarządzanej przez prezesa Mariusza Grabowskiego w specjalnym materiale video zapowiada swój udział w gali GROMDA 12.

W oficjalnej informacji prasowej tak oto przedstawiono zawodnika noszącego ksywkę „Problem”:
Szalony i wybuchowy bombardier z Irlandii Północnej. Sprawny i niebezpieczny jak AK47. Zakapior z Belfastu i uliczny zbir.

Gdzie oglądać galę GROMDA 12?

Gala GROMDA 12 dostępna będzie wyłącznie w Internecie. Organizatorzy nie przewidują transmisji telewizyjnej z tego wydarzenia. By uzyskać dostęp do tego krwawego spektaklu wystarczy kliknąć w poniższy banner, w kilka sekund założyć konto użytkownika, a następnie dokonać zakupu PPV. Gala GROMDA 12 odbędzie się w piątek 3 marca.

Co zawodnik mówi na swój temat?

„Jestem Stephen Waldon, ksywka Problem. Problem dla każdego kto wejdzie mi w drogę. Pochodzę z Belfastu z Irlandii Północnej. Nie chronię kutasa jak rucham, nie zakrywam pięści jak walczę. Tylko gołe pięści! Cieszę się, że jestem w Polsce, że jestem w organizacji GROMDA. To twarde miejsce dla samych skurwieli, jestem tego częścią. Czas się sprawdzić przeciwko konkretnym graczom. W mojej ostatniej walce pokonałem twardego gościa. Prosty temat rozpierdalasz albo ciebie rozjebią.”

Pełna wypowiedź Problema przed galą GROMDA 12.

Pełną listę uczestników wydarzenia znajdziecie tutaj. GROMDA 12 – kto zawalczy? Pełna lista zawodników!

Zostaw ocenę
0
0