Powtórka z rozrywki na UFC 286? Leon Edwards kipi pewnością siebie! „Nigdy nie przegrałem w Anglii…”

S
0
Opublikowano: 30 stycznia 2023

Już bliżej niż dalej do kolejnego PPV prosto z Anglii – UFC 286. W walce wieczoru Leon Edwards stanie do pierwszej obrony pasa wagi półśredniej przeciwko ostatniemu mistrzowi – Kamaru Usmanowi.

Do tego starcia dojdzie już 18 marca w londyńskiej O2 Arenie. Będzie to trylogia pomiędzy „Rockym” i „Nigeryjskim Koszmarem”, który pokonał urodzonego na Jamajce Anglika w swoim debiucie, który miał miejsce w 2015 roku. Obaj zaliczyli kompletnie różne trajektorie: Kamaru Usman 8 wygranych później był już mistrzem. Leon Edwards na swój title shot musiał jeszcze trochę zaczekać.

W końcu po serii 10 walk bez porażek Anglik spotkał się w rewanżu z Nigeryjczykiem. W 1. odsłonie zaskakująco zdominował championa, ale kolejne rundy były już na korzyść „The Nigerian Nightmare”… aż do ostatniej. Wówczas „Rocky” zszokował cały świat wyprowadzając zabójczy high kick, który odciął Kamaru Usmana.

W rozmowie z kanałem BT Sport Leon Edwards zapewnił, że nie tylko nie straci tytułu na UFC 286, lecz także ponownie skończy rywala przed czasem. O ile spodziewa się całkowicie innej walki, o tyle jest przekonany, że rodzima publika raz jeszcze pomoże mu wygrać.

„Ten pojedynek będzie wyglądał totalnie inaczej. Nigdy nie przegrał w Anglii, nie zaliczył porażki na żadnej gali UFC w Londynie. Jestem więc pewny siebie, a do tego wiem już, że mogę go znokautować. Wejdę z pewnością siebie, że jestem w stanie go obalić. Wiem, że będąc w górnej pozycji w parterze jestem od niego o wiele lepszy.”

Kursy bukmacherskie na walkę Edwards vs. Usman 3

Walkę Leon Edwards vs. Kamaru Usman 3 nie tylko obstawisz, lecz także obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0