popek szpital psychiatryczny

Popek trafił do szpitala psychiatrycznego

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 lutego 2024

Nie milkną echa afery związanej z Popkiem. Katarzyna Chalecka, partnerka rapera wydała oświadczenie, w którym przekazała, że Popek trafił do szpitala psychiatrycznego.

Po tym jak do sieci trafiło stare nagranie z udziałem Popka wokół rapera atmosfera zrobiła się gęsta, a kolejne środowiska zaczęły się odcinać od Pawła Mikołajuwa.

Marcin Różalski opublikował nagranie, w którym srogo zwyzywał Popka. Następnie doszli do tego zawodnicy organizacji GROMDA, a także prezes Mariusz Grabowski, który wydał oświadczenie informujące o zakończeniu współpracy.

Katarzyna Chalecka przekazała wieści o tym, że jej partner trafił do zamkniętego szpitala psychiatrycznego. Oświadczenie zostało opublikowane na łamach serwisu GlamRap.

– W związku z obecną w mediach społecznościowych falą rozlewającego się hejtu względem mego partnera i ojca naszych małoletnich dzieci Pawła Mikołajuw pseud. Popek, w czasie kiedy pozostaje on w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym walcząc z ciężką chorobą alkoholową i uzależnieniem od innych używek, apeluję i jednocześnie proszę o wstrzemięźliwość w ferowaniu wszelkich wyroków wobec jego osoby.
Rozpowszechniony w intrenecie prywatny materiał filmowy nagrany wiele lat temu i udostępniony publicznie w sposób podstępny przez osoby bezsprzecznie nam nieżyczliwe i zarazem szukające dla siebie naszym kosztem taniej sensacji i wątpliwej popularności, stanowi dla Pawła potworny i niemal śmiertelny cios.

Jednakże, stając w obliczu niemającego precedensu w jego życiu nieobyczajnego zachowania z całą mocą podaję, iż poprzez wyrażone niezwłocznie przez niego przeprosiny wobec osób, które mogły stać się urażone taką postawą, nie ucieka on od konsekwencji swego zachowania i nie ma zamiaru tego robić w przyszłości, by umniejszyć swoją winę wobec tych wszystkich, którzy wierzą w autentyczność jego twórczości muzycznej oraz drogi sportowej.

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments