Polyana Viana otrzymała zakaz od UFC ban cosplay

Polyana Viana nie otrzymała zgody od UFC na cosplay w trakcie wyjścia do walki

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 sierpnia 2023

Polyana Viana, zawodniczka która walczy w organizacji UFC od 2018 roku nie otrzymała zgody na cosplay w trakcie wyjścia do walki. Brazylijka, która uwielbia anime i często pozuje do zdjęć ucharakteryzowana niczym postacie z japońskich bajek bardzo chciała zaskoczyć fanów podobnymi kreacjami podczas przebywania drogi z szatni do octagonu.

Polyana Viana wygrała trzy z czterech ostatnich walk i dziś zanotuje kolejny występ w octagonie UFC na gali w Las Vegas. Niestety Brazylijka nie będzie mogła przy okazji spełnić jednego ze swoich marzeń. Viana chciała wyjść z szatni w stroju upodabniającym ją do jednej z postaci z anime. Niestety przedstawiciele organizacji UFC nie wyrazili na to zgody.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz kiedy Viana pytała się o taką możliwość i za każdym razem organizacja UFC dawała utalentowanej zawodniczce negatywną odpowiedź. Nim przejdziemy do wypowiedzi Polyany Viany przypominamy, że dziś wieczorem odbędzie się gala UFC Vegas 78 z udziałem fighterki.

UFC Vegas 78: Luque vs. Dos Anjos – gdzie oglądać?

Galę UFC Vegas 78: Luque vs. Dos Anjos z udziałem Polyany Viany w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Darmowa transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 12 sierpnia o 22:00. Start streama z głównej karty zaplanowano na 01:00 w niedzielę 13 sierpnia.

Data: 13 sierpnia, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 22:00, sobota 12 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 01:00, niedziela 13 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Vegas 78! Darmowa transmisja!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Polyana Viana o zakazie cosplayu wydanym przez UFC

Poniżej wypowiedź zawodniczki z konferencji prasowej przed galą. Oto co powiedziała zawodniczka w rozmowie z zachodnimi dziennikarzami:

„Próbowałam wiele razy, za każdym razem mi odmawiano, pytałam nawet o zwykłą bandanę i nawet na to mi nie zezwolono… Rzekomo to wina marki Naruto, a także innych zobowiązań kontraktowych. Próbowałam wiele razy, z różnymi postaciami i opcjami ubioru, ja naprawdę bardzo chciałabym to zrobić.”

Fani zawodniczki nie kryją niezadowolenia z tej sytuacji. Wiadomo, że Israel Adesanya w przeszłości wchodził do octagonu w stylizacji i przy muzyce identycznej do tej wykorzystywanej przez wrestlera Undertakera i wtedy nie było żadnego problemu. Poniżej znajdziecie kilka 'kreacji’ zawodniczki:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments