Ptasiński trenował z Leonem Edwardsem

Polak trenował z aktualnym mistrzem UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 sierpnia 2023

Jeden z zapomnianych polskich zawodników MMA miał w ostatnich dniach okazję do treningu z mistrzem UFC. Piotr Ptasiński, mieszkający na Wyspach Brytyjskich weteran Cage Warriors sparował z Leonem Edwardsem, aktualnym mistrzem UFC w kategorii półśredniej.

Piotr „Iron” Ptasiński to weteran organizacji Cage Warriors. Polak w zasadzie całą swoją zawodową karierę w MMA zbudował walcząc na Wyspach Brytyjskich. Ptasiński pozostaje nieaktywny od wielu lat choć kilka lat temu dwukrotnie próbowano zestawić jego powrót na galach Cage Warriors.

W ostatnich dniach Ptasiński trenował w Team Renegade, gdzie miał między innymi okazję ku temu by dociążyć na sparingach Leona Edwardsa, mistrza organizacji UFC w kategorii półśredniej (-77 kg). Kto wie być może Ptasiński skusi się jeszcze na powrót do zawodowych startów choćby wskakując do rozpisek jednej z gal jako późne zastępstwo.

Już w weekend dwóch reprezentantów Polski zawalczy w UFC! Podpowiadamy gdzie oglądać i obstawiać to wydarzenie.

UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie – gdzie oglądać?

Galę UFC Singapur, z walkami Łukasza Brzeskiego i Michała Oleksiejczuka w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments