Piotr Kalenik Adrian Kępa Levels

Polacy zdemolowali weteranów M-1 i UFC na gali w Holandii! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2023

Polacy zdemolowali weteranów M-1, Cage Warriors i UFC na gali w Holandii. Biało-czerwoni spisali się fenomenalnie na gali Levels Fight League 8 w Amsterdamie pokonując bardziej doświadczonych znanych oponentów!

W weekend odbyło się wiele gal MMA na całym świecie. Poza galami największych organizacji na świecie takich jak UFC czy Bellator odbyły się również mniejsze wydarzenia. Jednym z takich eventów była gala Levels Fight League 8, która została rozegrana w niedzielę w Amsterdamie.

Adrian Kępa w brutalny sposób obijał Chrisa Fishgolda, byłego mistrza Cage Warriors, a zarazem weterana UFC. Potęzne ground and pound oraz mocarne kolana w parterze sprawiły, że Fishgold nie był w stanie wyjść do drugiej rundy. Kępa prawdopodobnie połamał żebra rywalowi.

Doskonałą pracę Adriana w końcówce pierwszej rundy możecie zobaczyć na materiale video:

Piotr Kalenik zapiął ciasne duszenie zza pleców w drugiej rundzie i zmusił reprezentanta gospodarzy Nillsa Van Noorda do odklepania. Polak pokonał „Cavemana”, który ma za sobą starty w M-1 Global, Cage Warriors oraz Titan FC. Dla obu zawodników z Polski były to największe wygrane w dotychczasowej karierze.

Zostaw ocenę
0
0