pogromca polskich uliczników basque gromda 16

Pogromca polskich uliczników – Basque zapoluje na nokaut na gali GROMDA 16!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 stycznia 2024

Serey Lander zapoluje na kolejne zwycięstwo przez nokaut w ringu GROMDY. Pogromca polskich uliczników znany jako Basque zawalczy na gali GROMDA 16!

Kolejny niepokonany zawodnik powróci do ringu organizacji GROMDA już 1 marca na gali GROMDA 16. Serey Lander czyli krewki bijok z Kraju Basków zanotował do tej pory trzy zwycięstwa w ringu organizacji.

Basque na gali GROMDA 13 bardzo szybko znokautował Bulleta, niestety szybko okazało się, że kontuzja uniemożliwi świetnemu strikerowi kontynuowanie udziału w turnieju.

Lander powrócił do ringu organizacji GROMDA na gali GROMDA 14, gdzie kolejny raz wszedł w skład turnieju. Fighter dopisał do rekordu dwie kolejne wygrane przez KO/TKO odprawiając przed czasem Spejsona i Mania.

Niestety kontuzja uniemożliwiła Basquę walkę w finale, na całe szczęście drugi z finalistów, czyli Buła także doznał urazu i prezes Mariusz Grabowski podjął decyzję o tym, że walka zostanie przeniesiona na późniejszy termin.

Na gali GROMDA 16 należy się zatem spodziewać walki Buła vs. Basque, czyli zaległego finału. Wreszcie rozstrzygnie się kto będzie górą w tej batalii. Czy Buła będzie pierwszym Polakiem, który pokona zawodnika z Półwyspu Iberyjskiego? A może to Basque zapoluje na nokaut i dołoży do rekordu kolejną wygraną z rzędu z zawodnikami z Polski?

Informacja prasowa:

Waż słowa, nie gadaj głupot i pomyśl 2 razy zanim coś powiesz. Nie mędrkuj i nie swiruj pawiana. Chcesz coś osiągnąć w życiu to do roboty… samo się nie zrobi. Pogromca polskich uliczników. BASQUE wraca do gry!

Transmisja z gali GROMDA 16: W imię zasad będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments