laid zerhouni pogromca fabińskiego ksw 93 diakathe

Pogromca Fabińskiego zmierzy się z 40-letnim weteranem na KSW 93 w Paryżu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2024

Laid Zerhouni pogromca Bartosza Fabińskiego zmierzy się z Boubacarem Diakathe. Pochodzący z Algierii fighter podejmie 40-latka, 6 kwietnia na KSW 93 w Paryżu.

Federacja KSW ogłosiła kolejne francusko-francuskie starcie gali XTB KSW 93. 6 kwietnia w hali Adidas Arena w Paryżu odbędzie się pojedynek mistrza organizacji Hexagone MMA Laïda Zerhouniego (12-8 1NC) z debiutującym w KSW Boubacarem Niakaté (9-5). Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej.

Laïd Zerhouni z przytupem wszedł do organizacji KSW. Podczas gali XTB KSW 90 błyskawicznie, już w dwunastej sekundzie walki, posłał na deski Bartosza Fabińskiego. Laïd na zawodowej arenie MMA rywalizuje od roku 2015. Wywodzący się z Algierii zawodnik ma na swoim koncie 21 pojedynków, z których dwanaście wygrał.

Jedenaście razy kończył rywali przed czasem, a dziewięć razy robił to już w pierwszej rundzie. Zerhouni jest fighterem wszechstronnym, który potrafi zarówno poddać, jak i znokautować przeciwnika. We wrześniu zeszłego roku wywalczył mistrzowski pas wagi średniej francuskiej organizacji Hexagone MMA.

Boubacar Niakaté na zawodową drogę MMA wszedł w roku 2013. Do dziś stoczył czternaście pojedynków i dziewięć z nich wygrał. Sześć razy zwyciężał przez nokaut, a pięć razy posyłał rywali na deski już w pierwszej rundzie. Niakaté większość swoich pojedynków stoczył pod skrzydłami francuskiej organizacji 100% Fight. Do KSW wejdzie po dwóch wygranych z rzędu. W ostatnim starciu wygrał przez nokaut już w trzynastej sekundzie. 

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments