Piotr Kuberski rozpoczął treningi w american top team

Piotr Kuberski rozpoczął treningi w American Top Team

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 maja 2024

Polska kolonia w American Top Team ponownie się powiększa. Treningi w doskonałym klubie rozpoczął Piotr Kuberski zawodnik federacji KSW.

Piotr Kuberski zameldował się w American Top Team. Notowany na drugim miejscu rankingu KSW, były mistrz FEN dołączył do wielkiego grona Polaków, którzy mieli lub wciąż mają możliwość trenowania w jednym z najlepszych klubów MMA na świecie.

Klub ten reprezentują między innymi Joanna Jędrzejczyk, Mateusz Gamrot czy Karolina Kowalkiewicz, a w ostatnich latach dołączali do nich kolejni reprezentanci Polski. Przygotowania do kilku ostatnich walk robili w American Top Team między innymi Robert Ruchała czy Mateusz Rębecki.

Na macie ATT meldowali się również Arkadiusz Wrzosek, Tomasz Narkun, Wiktoria Czyżewska, Borys Mańkowski, Marcin Held czy Krzysztof Jotko.

Piotr Kuberski zamieścił na instagramie zdjęcie z sali treningowej American Top Team. Qbear otwarcie przyznał, że jest to dla niego spełnienie sportowych marzeń.

– Czas spełnić swoje kolejne sportowe marzenie, trenując z najbardziej utytułowanymi zawodnikami na świecie! Czas zacząć American Dream! Czas trenować w American Top Team.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments