De Fries vs. Overeem Stadion

Phil De Fries wyzwał do walki Alistaira Overeema! „Chcę Overeema na Stadionie Narodowym!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 lutego 2023

Phil de Fries zanotował kolejną wygraną w klatce federacji KSW. Anglik udanie obronil mistrzowskie trofeum w pojedynku z Toddem Duffeem. Jak się można było spodziewać walka była starciem do jednej bramki przez wzgląd na doskonały grappling De Friesa. Po szybkiej wygranej Phil wyzwał do pojedynku Alistaira Overeema!

Phil de Fries znokautował Todda Duffee w pierwszej rundzie walki wieczoru gali KSW 79. Pojedynek zupełnie bez historii, szybka wygrana Anglika, który nie dał Amerykaninowi dojść do słowa. De Fries udowodnił, że zasłużenie króluje na tronie KSW w kategorii ciężkiej.

Tuż po wygranej w rozmowie z Mateuszem Borkiem Phil de Fries wyzwał do walki Alistaira Overeema!

„Mam wiele szacunku do Todda bo jest świetnym zawodnikiem, ale to ja teraz jestem facetem i tak pozostanie. Teraz chcę tylko dwóch rzeczy: walki z Alistairem Overeemem na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym oraz mojego rolexa za pięć lat służby (śmiech). Tak zróbmy to, ja i Overeem, 50-60 tysięcy ludzi na trybunach, piwo, dobry czas!”

Pytanie jak na to wszystko zareaguje Alistair Overeem. Wiadomym jest, że Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji kontaktował się z legendarnym zawodnikiem w ostatnich dniach, więc niewykluczone, że obie strony zbliżają się pod względem finansowym do uzyskania porozumienia, które pozwoli na złożenie podpisu na kontrakcie z KSW przez Overeema.

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0