Yan uderzył Dvalishvilego UFC Vegas

Petr Yan uderzył Meraba Dvalishvilego na ważeniu przed UFC Vegas 71! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 marca 2023

Petr Yan uderzył Meraba Dvalishvilego na ważeniu przed galą UFC Vegas 71. Do zdarzenia doszło w momencie, gdy zawodnicy stanęli twarzą w twarz. Najpierw wydawało się, że fighterzy po prostu spokojnie przejdą przez ten moment ważenia, gdyż stanęli zwróceni twarzami w stronę reporterów i fanów, jednak po chwili, gdy tylko spojrzeli sobie w oczy Rosjanin niespodziewanie zaatakował Gruzina!

Merab Dvalishvili w ostatnich dniach powiązał Petra Yana z wydarzeniami, które mają miejsce na Ukrainie i w przeszłości miały miejsce w Gruzji. Rosjanin odpowiedział na te słowa wypowiedziami, które świadczyły o tym, że Gruzin niepotrzebnie miesza politykę ze sportem i dopisuje wyimaginowaną retorykę do walki wieczoru gali UFC Vegas 71.

Po ceremonii ważenia zawodnicy stanęli twarzą w twarz i się zaczęło! Yan uderzył rywala w szyję, a ten zachwiał się i wpadł w ręce ochroniarzy. Matchmaker Sean Shelby szybko ruszył w stronę Rosjanina i wraz z pracownikami UFC odseparował go od Gruzina. Dvalishvili ruszył później jeszcze w kierunku Yana jednak ten zniknął już na backstage.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 71?

Galę UFC Vegas 71 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Petr Yan atakuje Meraba Dvalishvilego:

Zostaw ocenę
0
0