Pawlak wskazał mocne strony materli ksw 89

Paweł Pawlak wskazał mocne strony Michała Materli – 'Jak się kiedyś z nim witałem, troszkę mnie to przestraszyło’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 grudnia 2023

Paweł Pawlak był gościem w studiu portalu FanSportu. Powodem wizyty mistrza kategorii średniej była oczywiście nadchodząca walka z Michałem Materlą na XTB KSW 89.

Paweł Pawlak to aktualny mistrz federacji KSW w kategorii do 84 kilogramów. Pawlak sięgnął po te trofeum pokonując Tomasza Romanowskiego na gali XTB KSW Colosseum 2.

Teraz przed Pawłem Pawlakiem kolejne trudne wyzwanie. Paweł zmierzy się z kolejnym Berserkerem. Wydaje się, że poprzeczka zostanie postawiona jeszcze wyżej, gdyż rywalem zawodnika Octopusa będzie Michał Materla.

Co ciekawego przed pojedynkiem na XTB KSW 89 powiedział Pawlak? Paweł wskazał między innymi zalety Michała Materli.

– Michał ma uderzenie w tej łapie. Nawet jak się z nim kiedyś witałem to ma dłoń jak bochen chleba. Kurde troszkę mnie to przestraszyło. Muszę uważać, żeby nie zarobić taką ręką. Tego overhanda ma takiego mocnego, takiego bardzo długiego. Ma też duży zasięg rąk bo on chyba ma ze 192 centymetry jak sobie to analizowałem. Trzeba na to uważać, na pewno będzie silny fizycznie. Na pewno na te dwie-trzy pierwsze rundy będzie trzeba uważać.

KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, wypełnij kupon i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka przygotowanej specjalnie z myślą o nowych użytkownikach.

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments