paweł nastula wlaściciele ksw wzorowali się na pride

Paweł Nastula: „Właściciele KSW wzorowali się na galach PRIDE…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 16 października 2023

Paweł Nastula był gościem w studiu portalu FanSportu. Mistrz olimpijski w judo i weteran organizacji PRIDE w sekcji Q&A odpowiedział na pytania fanów. Nastula wypowiedział się między innymi na temat KSW i tego, że właściciele wzorowali się właśnie na galach japońskiej organizacji.

Paweł Nastula to złoty medalista olimpijski w judo, a zarazem jedyny Polak, który dostąpił zaszczytu występu na galach legendarnej organizacji PRIDE. Nastula toczył w Japonii ciężkie boje ze zdecydowanie bardziej doświadczonymi rywalami.

W trakcie sesji Q&A Paweł Nastula został zapytany o to jak ocenia rozwój i kierunek, w którym idzie federacja KSW. Oto odpowiedź ikony polskiego judo i prekursora polskiego MMA w tym temacie.

Paweł Nastula o KSW:

„Myślę, że KSW od samego początku dobrze się rozwijało. KSW dużo brało z tych gal PRIDE’owskich. Dużo się wzorowali na tych galach, zresztą byliśmy kiedyś jak ja walczyłem w Japonii, to chłopaki byli na takiej gali, podpatrywali jak to wygląda. Myślę, że dalej fajnie to robią i się rozwijają. Nie wiem na jakim poziomie teraz w tej chwili są bo tych gal konkurencyjnych jest sporo różnych, nawet bardziej mówimy o tych freakowych galach, które też się dobrze rozwijają i pewnie zabierają im dużo widzów. Ogółem myślę, że dają sobie dobrze radę.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
9 miesięcy temu

Nastula legenda, ale przegrać z Pudzianem to wstyd.