Paweł Jóźwiak zachwycony FEN 48 i walką wieczoru. „Jaram się, ciężko wskazać faworyta”

S
0
Opublikowano: 18 sierpnia 2023

Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się gala FEN 48, na której dojdzie do wielu emocjonujących starć. Na temat eventu w rozmowie z kanałem Fansportu.pl wypowiedział się Paweł Jóźwiak.

-> Obstaw walki FEN 48 bez ryzyka

Na gali w Jastrzębiu-Zdroju nie zabraknie wielu emocjonujących starć, jak Olech vs Biegański, czy debiutów ekscytujących fighterów. Kartę walk FEN 48 zamknie pojedynek w kategorii półciężkiej: Wójcik vs Wieczorek.

Popularny „The Giant” jest dwa lata starszy od oponenta, ale może się pochwalić prawie dwukrotnie większym doświadczeniem. Marcin walczył też zarówno w KSW, jak i PFL. „Siwy” z kolei po długiej przerwie wrócił do sportu w ubiegłym roku i w 3. rundzie skończył Oliego Thompsona.

Paweł Jóźwiak w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu.pl nie krył zadowolenia zarówno z main eventu, rozpiski FEN 48, jak i kolejnych zbliżających się wydarzeń.

„Ostrzę sobie zęby na ten pojedynek, fani prawdziwego sportu również. Dwóch czołowych zawodników tej kategorii w naszym kraju. Adam Wieczorek, wiadomo – w UFC zakończył przygodę przez perypetie prywatne, bo rekord miał dodatni. Marcin Wójcik to weteran polskiej kategorii półciężkiej. Bił się w FEN, bił się w KSW wiele razy. Jaram się tym pojedynkiem, ciężko wskazać faworyta.”

Cały wywiad z prezesem FEN obejrzysz -> TUTAJ.

Kursy bukmacherskie na FEN 48

Galę obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z oferty powitalnej, w której znajdziecie szereg świetnych bonusów. Już za samą rejestrację i pierwszy depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Oprócz tego czekają na was aż trzy zakłady bez ryzyka! Wartość pierwszego to 100 zł, drugiego – 200, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci wam w przypadku przegranego kuponu!

-> Odbierz bonusy na FEN 48!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments