paulo costa stoczy pojedynek

Paulo Costa stoczy pojedynek na jednej z pierwszych gal UFC w 2024 roku

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 listopada 2023

Paulo Costa zamieścił krótki wpis na swoim profilu na platformie X. Brazylijczyk zasugerował styczniową datę powrotu do octagonu UFC.

Paulo Costa od wielu miesięcy zapowiada powrót do octagonu organizacji UFC. Brazylijczyk po raz ostatni zameldował się w klatce w sierpniu 2022 roku na gali UFC 277. Jeśli termin kolejnej walki, zasugerowany przez Costę się potwierdzi to jego przerwa od startów wyniesie półtora roku.

„Borrachinha” miał walczyć na gali UFC 291 w lipcu tego roku jednak wycofał się z udziału w tym wydarzeniu. Costa publicznie zarzekał się, że wcale nie podpisał kontraktu na pojedynek z Ikramem Aliskerovem i że były to jedynie plotki.

Następnie Costa miał wejść do octagonu na UFC 294 w Abu Dhabi. Brazylijczyk poleciał na Bliski Wschód zaledwie kilka tygodni po przejściu operacji zainfekowanego łokcia i ostatecznie nie został dopuszczony do walki z Khamzatem Chimaevem przez lekarzy i komisarzy.

Teraz Paulo Costa sugeruje, że wreszcie wróci do zawodowego sportu. Brazylijczyk opublikował krótki wpis na platformie X. Costa podał datę 20 stycznia 2024 roku, czyli termin gali UFC 297 w Kanadzie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments