gleba o walce sosnowski vs gruchała

Patryk Tołkaczewski o walce Albert Sosnowski vs. Remi Gruchała: „Ludzie prześmiewczo reagują na Alberta” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 października 2023

Patryk Tołkaczewski ujawnił co powiedział Remiemu, kiedy pojawiła się oferta walki z Albertem Sosnowskim. Gleba i Remigiusz Gruchała byli gośćmi w studiu portalu FanSportu. Tołkaczewski przyznał, że ludzie nie powinni lekceważyć umiejętności Alberta Sosnowskiego.

Patryk Tołkaczewski i Remigiusz Gruchała byli gośćmi w studiu portalu FanSportu. W trakciej długiej rozmowy nie mogło zabraknąć tematu walki Remiego z Albertem Sosnowskim na gali Clout MMA 2.

Prowadzący Michał Tuszyński zapytał Glebę o to jak zareagował na wieść o tym, że Remigiusz Gruchała otrzymał propozycję walki z „Dragonem”.

Tołkaczewski ujawnił jak zareagował i wyraził swoją opinię na temat tego zestawienia. Gleba zaznaczył, że nie można lekceważyć zawodnika o takich osiągnięciach jak Sosnowski.

Gleba o walce Albert Sosnowski vs. Remi Gruchała

„Ja mu powiedziałem, że musi przyjąć tą ofertę bo to jest dla niego najlepsza trampolina. Wielu ludzi nie zna Alberta Sosnowskiego, ale to jest znakomity sportowiec i pięściarz, miał dużo walk zawodowych. Wszyscy mówią, że to będzie łatwa walka dla Remiego, ale Albert jest doświadczonym zawodnikiem, więc trzeba mieć głowę na karku i dużo myśleć w tej walce, a Remi ma te atuty i myślę, że będzie wszystko dobrze. Ludzie prześmiewczo reagują na Alberta, głupie to jest z ich strony. Zobaczycie w walce, myślę że Remi wykona plan i wygra walkę. Tylko pamiętajcie, żeby nie lekceważyć Alberta bo to jest pięściarz zawodowy z mocną historią no i trzeba uważać, tak.”

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments