KSW 85 Patryk Kaczmarczyk vs. Daniel Tarchila

Patryk Kaczmarczyk vs. Daniel Tarchila – starcie utalentowanych zawodników dodane do rozpiski KSW 85!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 czerwca 2023

Federacja KSW ogłosiła kolejny pojedynek karty walk gali KSW 85. 19 sierpnia w Nowym Sączu w okrągłej klatce KSW zmierzą się Patryk Kaczmarczyk i Daniel Tarchila. Czeka nas zatem starcie dwóch utalentowanych zawodników.

Dający efektowne starcia Patryk Kaczmarczyk (9-2, 3 KO, 2 Sub) zmierzy się z młodym talentem z Mołdawii, Danielem Tărchilą (6-1, 2 KO, 2 Sub). Konfrontacja odbędzie się 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

Patryk Kaczmarczyk w imponującym stylu kroczy przez świat MMA. Wchodząc do KSW miał na swoim koncie same wygrane i szablę mistrzowską organizacji Armia Fight Night. Był też zdobywcą statuetki Heraklesa w kategorii „Odkrycie roku”.

Już w okrągłej klatce po efektownych bojach pokonał Michała Sobiecha, Michała Domina i Pascala Hintzena, musiał jednak uznać wyższość Roberta Ruchały i Dawida Śmiełowskiego. Reprezentant RKT Radom słynie ze swojego porywającego stylu walki. W KSW zdobył już bonus za najlepsze starcie i najlepszy nokaut wieczoru.

Zaledwie dziewiętnastoletni Daniel Tărchilă zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2021. Do dziś stoczył siedem pojedynków, z których sześć wygrał. W KSW pojawił się po raz pierwszy w marcu tego roku i w świetnym stylu pokonał Wojciecha Kazieczkę.

Dzięki tej wygranej jest na fali czterech tryumfów z rzędu. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa przez nokaut i dwa przez poddanie. Startując zawodowo Daniel rywalizował wcześniej w Mołdawii, Bułgarii, Rumunii i Serbii.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments