patryk kaczmarczyk o walce z załęckim

Patryk Kaczmarczyk przyjąłby walkę z Denisem Załęckim? Utalentowany zawodnik KSW komentuje! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 listopada 2023

Czy Patryk Kaczmarczyk przyjąłby walkę z Denisem Załęckim? Okazuje się, że utalentowany zawodnik KSW goszcząc w studiu portalu FanSportu nie przekreślił szans na taki pojedynek.

Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Rutkowskiego na gali KSW 88 w Radomiu. Młody zawodnik pokonał „Rutka” na punkty i został zwycięzcą „Bitwy o Radom”.

Od gali upłynęło już trochę czasu, a Kaczmarczyk pojawił się w studiu portalu FanSportu, aby skomentować ten event i odpowiedzieć na pytania od fana oraz na serię pytań od fanów, którzy zadawali je na czacie w trakcie transmisji na żywo.

Kaczmarczyk o walce z Denisem Załęckim

W pewnym momencie padło pytanie o walkę z Denisem Załęckim. W przeszłości Patryk w negatywnych słowach skomentował zagrania i zachowanie „Bad Boya” w klatce w trakcie walk, w których Załęcki nie przestrzegał zasad i faulował.

Teraz Patryk odniósł się do tego i otwarcie przyznał, że gdyby nie poszło mu w KSW to przyjąłby taki pojedynek.

– Wiadomo, że Denis to nie jest osoba, do której pałam sympatią, aczkolwiek może nie powinienem pisać takich tekstów. Napisałem, że trochę jak Marcin Najman, bo sytuacja była podobna, bo go kopnął. Ja napisałem, że jak Marcin Najman.

– W walce z Omielańczukiem też psychika nie wytrzymała i musiał uciec, no nie ma innego wytłumaczenia. Jeżeli chodzi o walkę, to jeżeli naprawdę źle mi poszło w KSW i miałbym pójść do freaków, to chętnie bym taką walkę stoczył i nie ma z tym problemu.

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments