parnasse punktuje ziółkowskiego miałeś 3 szanse

Parnasse punktuje Ziółkowskiego: 'Miałeś 3 szanse żeby się ze mną zmierzyć. Nie skorzystałeś.’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 grudnia 2023

Salahdine Parnasse odpowiedział na wypowiedź Mariana Ziółkowskiego. Wszystko zaczęło się od słów Francuza po gali KSW 89 w Gliwicach.

Po przegranej walce z Adrianem Bartosińskim, Salahdine Parnasse udzielał wywiadów na backstage KSW 89. Kilku reporterów pytało Francuza o kolejne wyzwanie i potencjalny pojedynek z Marianem Ziółkowskim na gali KSW 93 w Paryżu.

Parnasse nie był zadowolony z tych pytań i powiedział, że nie chce więcej mówić o „Golden Boyu” i jest to dla niego zamknięty temat.

Nie trzeba było długo czekać na to, aż Marian Ziółkowski odniesie się do słów „Lwa Atlasu„. Ziółkowski zrobił to na łamach programu MMA Studio, gdzie powiedział:

Jak on to sformułował… że „jestem skończony”. Tak sobie myślę, kim on jest, żeby mówić o jakimkolwiek zawodniku, że jest skończony.

– Widać, że już natężenie jego poczucia swojej zajebistości jest tak mocne, że zaczyna już przesadzać i zaczyna takie teksty gadać. Jak coś jest skończone, to może jego nos, bo tam widziałem, że tym kolanem mu chyba (Adrian) przestawił. Zauważyliście, że chyba mu złamał nos? Jeśli coś jest skończone, to jego nosek, tak bym powiedział.

Francuz zamieścił odpowiedź na słowa Mariana na platformie X, warto zwrócić uwagę na to, że podwójny mistrz KSW zwrócił się do niedoszłego rywala po Polsku:

– Od półtora roku, nic nie robisz w życiu tylko o mnie mówisz Jestem poważnym zawodnikiem i chcę się rozwijać. Miałeś 3 szanse, żeby się ze mną zmierzyć. Nie skorzystałeś. Przestań mówić na mój temat.

Warto tu zwrócić uwagę na fakt, że jeśli Parnasse nie będzie chciał walczyć z Marianem Ziółkowskim to federacja KSW stanie przed trudnym zadaniem znalezienia zawodnika, który 6 kwietnia podejmie rękawicę w pojedynku z Francuzem na jego ziemi.

Niewykluczone, że dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski będzie musiał zatrudnić znane zagraniczne nazwisko. Wątpliwe by wygrany starcia o tymczasowy pas – Leo Brichta vs. Valeriu Mircea zdołał się tak szybko zregenerować i odpowiednio przygotować, wszak gala KSW 91 odbędzie się 17 lutego.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments