parnasse gotowy na gamrota ksw epic

Parnasse gotowy na bitkę z Gamrotem na KSW EPIC – 'Pokaż że jesteś prawdziwym wojownikiem’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 stycznia 2024

Salahdine Parnasse podłapał temat i odpowiedział na słowa Mateusza Gamrota dotyczące walki na gali KSW EPIC. Francuz zaproponował Polakowi zasady walki.

Kilka dni temu w wywiadzie dla portalu InTheCage.pl, Mateusz Gamrot przyznał że bardzo chętnie wziąłby udział w gali KSW EPIC. Zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team wskazał wtedy nazwisko oponenta, z którym chciałby wejść do klatki.

Jest jeden gość, z którym mógłbym zawalczyćz Parnassem. Biorę Parnasse’a, wygrywam z najlepszym i zamykam wszystko. No w grapplingu. W czym? Tylko w grapplingu.

„Gamer” wyraźnie zaznaczył, że chodzi mu o pojedynek w grapplingu, czyli walkę na chwyty bez uderzeń. Zupełnie inny pomysł na bitkę ma natomiast młody Francuz.

Salahdine Parnasse zamieścił na platformie X wpis, w którym wskazał odpowiednie zasady starcia.

– Mateusz Gamrot, pokaż że jesteś prawdziwym wojownikiem i zróbmy walkę bokserską lub K-1 na gali KSW EPIC. Ja jestem gotowy, zróbmy to!

Przypominamy, że Mateusz Gamrot ma podpisany kontrakt na walkę z Rafaelem Dos Anjosem na gali UFC 299 w Miami. To wydarzenie odbędzie się 9 marca. O ile organizacja UFC zezwala swoim zawodnikom na udział w pojedynkach grapplingowych to wykluczony jest udział Gamera w starciu, w którym miałby wymieniać ciosy z oponentem.

Hipotetycznie jednak warto się zastanowić, kto waszym zdaniem wygrałby walkę w boksie lub K-1 – Mateusz Gamrot czy Salahdine Parnasse?

Kto wygrałby walkę w boksie / K-1?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
6
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments