Paddy Pimblett atakuje Gordona

Paddy Pimblett wściekły ze szpitala: „Jesteś psim łajnem, wygraj walkę to pod koniec roku stłukę twój łeb.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 marca 2023

Paddy Pimblett wreszcie przeszedł operację kontuzjowanej kostki. Anglik zamieścił w sieci vloga ze szpitala gdzie ze złością skomentował sytuację i mocno zwyzywał jednego z zawodników. O kim mowa?

Paddy Pimblett walczył z Jaredem Gordonem na gali UFC 282, która odbyła się 10 grudnia w USA. Od tamtej pory minęło wiele miesięcy, a Anglik dopiero niedawno przeszedł operację kontuzjowanej kostki. Można zatem śmiało powiedzieć, że przez długi czas zdrowie nie było największym priorytetem dla „Baddy’ego”.

Teraz jednak Paddy zamieścił w sieci vloga ze szpitala. Na nagraniu video Pimblett sprawdził stan nogi po operacji oraz zarejestrował kilka śmiesznych momentów. Wściekły Anglik zaatakował także niedawnego oponenta. Pimblett zmieszał Jareda Gordona z błotem:

„Ludzie mówią, oh Jared spisał się tak dobrze w pojedynku z Paddym. Prawda jest taka, że poszło mu tak dobrze bo miałem kontuzjowaną kostkę, Ty głupi ciulu! W wywiadach zachowujesz się jak dziewczynka, narzekasz że wygrałeś, zamknij mordę. Jesteś psim łajnem, wygraj walkę z Bobbym Greenem to pod koniec roku stłukę twój łeb. Zrobimy ten rewanż bo kiedy ja miałem swój najgorszy dzień i byłem kontuzjowany, a on był w szczytowej formie nie był w stanie go pokonać. Teraz złamię mu rękę w pierwszej rundzie.”

Pimblett już wcześniej przy okazji promocji specjalnej linii suplementów diety zapowiadał, że wróci do octagonu najwcześniej pod koniec 2023 roku. Pytanie jak UFC zapatruje się na ewentualny rewanż Anglika z Gordonem?

Zostaw ocenę
0
0