Paddy Pimblett Dober

Paddy Pimblett ucina plotki na temat stanu zdrowia i kolejnej walki

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 marca 2023

Paddy Pimblett przebywał ostatnio w USA gdzie promował swoją przedtreningówkę All Baddy Everything, wchodzącą w skład serii All Black Everything. Anglik, który doznał urazu kostki 10 grudnia na gali UFC 282 najwyraźniej stawia inne rzeczy ponad swe zdrowie. Co Pimblett powiedział na temat rzekomej walki z Drew Doberem, a także jak wygląda aktualnie stan zdrowia Anglika?

Okazuje się, że mimo iż od walki na gali UFC 282 upłynął już szmat czasu to Paddy wciąż nie poddał się operacji. Pimblett, który przebywa w USA by promować premierę swej linii suplementów tworzonej we współpracy z The Vitamin Shoppe tak wyjaśnił sprawę zabiegu:

„Nie miałem jeszcze operacji, ciężko było mi zarezerwować konkretne terminy w szpitalu, więc teraz gdy wrócę do Anglii 6 marca to następnego dnia, 7 marca przejdę operację. Będę musiał nosić specjalny but przez kilka tygodni, później powoli wrócę do treningów, myślę że jak wszystko pójdzie dobrze to wrócę do startów pod koniec roku. Wydaje mi się, że już przed walką musiał być jakiś lekki problem z tą nogą, może była przemęczona, coś było naderwane, wiem że to będzie trudna operacja bo muszą wykonać rekonstrukcję więzadła. Z wypowiedzi lekarza zrozumiałem to tak jakby musieli wykonać coś podobnego do włożenia klucza do zamka w drzwiach, to skomplikowane. Wiem, że na pewno będę nosił ten but przez cztery tygodnie.”

Paddy wypowiedział się także na temat rzekomej walki z Drew Doberem:

Widzieliście wypowiedź Drew Dobera i te dyskusje w sieci, że mamy walczyć ze sobą, słuchajcie ja nawet chyba nie będę w stanie rozpocząć sparingów przed terminem, na który wyznaczono powrót Dobera. Także w tej chwili nie mówię gdzie, kiedy, z kim będę się bił bo jest na to za wcześnie, a podczas mojej nieobecności inni będą walczyli między sobą, także zobaczymy co z tego wyjdzie.”

Zostaw ocenę
0
0