UFC

Oświadczenie Pawła Kowalika w sprawie aresztowania Salima Touahri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wczoraj kilka branżowych portali poinformowało o tym, że Salim Touahri został aresztowany. Dziś Paweł Kowalik, manager zawodnika wydał oświadczenie i odniósł się do tej sprawy.

„W związku z medialnymi doniesieniami o zatrzymaniu zawodnika naszej grupy Salima Touahriego oświadczamy iż faktycznie nasz klient przebywa obecnie w areszcie śledczym. Jedyną podstawą zatrzymania są zeznania osoby o wątpliwej reputacji, która dodatkowo została w przeszłości skazana prawomocnym wyrokiem sądu. Nie przedstawiono żadnych dowodów na jakąkolwiek nielegalną działalność Salima. Jesteśmy przekonani o niewinności związanego z nami od wielu lat zawodnika, który jest dbającym o rodzinę sportowcem. Jednocześnie apelujemy o nieskracanie nazwiska Salima do samej litery T., gdyż nie ma on nic na sumieniu, by zasłaniać mu oczy i skracać nazwisko.”

Według informacji uzyskanych przez TVN 24 Salim Touahri został obciążony zeznaniami jednego ze skruszonych przestępców, który postanowił „pójść na” współpracę z policją i prokuraturą.

W związku z medialnymi doniesieniami o zatrzymaniu zawodnika naszej grupy Salima Touahriego oświadczamy iż faktycznie…

Gepostet von MMA Cartel am Donnerstag, 20. Februar 2020

Comments are closed.