Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 stycznia 2023

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła dwa kolejne pojedynki do których dojdzie na gali FEN 44. 28 stycznia w Arenie Ostrów w klatce FEN zameldują się Tomasz Ostrowski, Arkadiusz Mruk, Eryk Maj i Michał Musiał. Starcia tych niedoświadczonych fighterów odbędą się na początku wydarzenia.

Tomasz Ostrowski (0-1) podejmie Arkadiusza Mruka (0-1) podczas gali FEN 44, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej.

Ostrowski to 28-letni zawodnik trenujący na co dzień w klubie Samuraj Gym w stajni Artnox Fight Sport. “Ostry” wystąpił na gali Babilon MMA 28, gdzie na zasadach semi-pro zwyciężył Krzysztofa Pitonia. W czerwcu 2021 roku podczas Mistrzostw MMA Polska pokonał Jana Fankulewskiego. W karierze amatorskiej Ostrowski stoczył 12 walk, z których 10 wygrał. Podczas gali FEN 42 zadebiutował na zawodowstwie. W Ostrowie Wielkopolskim powalczy o pierwsze zwycięstwo.

Mruk zawodowy debiut zaliczył podczas gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie uległ Borysowi Dzikowskiemu. Miejscowy wojownik reprezentuje Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu i może pochwalić się amatorskim rekordem 16 zwycięstw i 4 porażek. W przeszłości startował na galach Babilon MMA, w swojej przygodzie ze sportami walki ma również starty w kickboxingu. Mruk na FEN 44 powalczy o pierwsze zawodowe zwycięstwo.

Eryk Maj (1-0) podejmie Michała Musiała (0-0) podczas gali FEN 44, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii koguciej.

Maj w 2021 roku zadebiutował na zawodowstwie wygrywając na pełnym dystansie z Filipem Jarockim. Wojownik z Dolnego Śląska to w przeszłości wielokrotny mistrz Polski w zapasach w stylu wolnym w różnych kategoriach wiekowych oraz uczestnik mistrzostw świata i Europy w zapasach. W karierze półamatorskiej stoczył w MMA cztery pojedynki i wszystkie wygrał. W pokonanym polu zostawił między innymi Łukasza Machalskiego oraz Kamila Krzewinę.

Musiał to 22-letni zawodnik trenujący w klubie Silesian Cage Katowice. To aktualny mistrz Polski Stowarzyszenia MMA Polska. W karierze amatorskiej stoczył 17 walk, z których 12 wygrał, w tym 7 przez poddanie. Musiał 28 stycznia zadebiutuje na zawodowstwie pod szyldem FEN.