O’Malley wybrał rywala na pierwszą obronę! „Nie dostanie żadnego p***dolonego title shota. Zmierzę się z…”

S
0
Opublikowano: 28 czerwca 2023

Niebawem Sean O’Malley stanie przed największą szansą w dotychczasowej karierze. Na gali UFC 292 „Sugar” zmierzy się z Aljamainem Sterlingiem w walce o pas kategorii koguciej i już planuje pierwszą obronę.

-> Oglądaj UFC 292: Sterling vs O’Malley na żywo <-

„Funk Master” zmierzył się na początku maja z powracającym Henrym Cejduo, którego pokonał niejednogłośną decyzją sędziów. Już chwilę później w oktagonie znalazł się Sean O’Malley i panowie stanęli do pierwszego face to face. Ich pojedynek będzie main eventem UFC 292, a Sterling zapowiedział już, że będzie to jego ostatnie starcie w kategorii koguciej.

„Sugar” jest przekonany nie tylko o tym, że pokona mistrza, lecz także o wygranej przed czasem, o czym swego czasu mówił już w wywiadzie dla The Schmo:

„Jestem snajperem, ale te niezręczne ruchy Aljo są bardzo efektywne. Trzeba mu to oddać, bo choć patrząc na jego stójkę myślisz 'co on do ch*ja wyprawia?’, to jest to skuteczne. Spójrz na to, co osiągnąć. Tak, ta niezręczność jest efektywna, ale się skończy, bo napotka na snajpera. Przy mnie nie możesz się tak poruszać z wysuniętą brodą, bo ją znajdę, często ją znajduję…”

„Nie mówię, że trafię go raz i padnie. Po prosty wierzę, że będę go trafiał w kółko i w kółko, aż padnie.”

Jeśli O’Malley faktycznie zasiądzie na tronie dywizji do 135. funtów, wówczas czekają nas nowe pojedynki o najwyższy laur. Niebawem dojdzie do dwóch interesujących starć w tej kategorii. Cory Sandhagen zmierzy się z Umarem Nurmagomedovem, a Henry Cejudo spotka się z Marlonem Verą. W najnowszym odcinku podcastu Timbosugarshow Sean namaścił swojego przeciwnika na pierwszą obronę:

„Cory nie dostanie żadnego p***dolonego title shota. „Chito”, jeśli wygra. Zwycięzca walki Henry vs „Chito”, zmierzę się z jednym z nich.”

UFC 292: Sterling vs O’Malley – Kursy bukmacherskie

Całą kartę walk UFC 292 możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Puszczając dowolny kupon, na jakąkolwiek stawkę uzyskacie dostęp do Fortuna TV, gdzie całą gala będzie transmitowana za darmo!

Nowi użytkownicy mogą liczyć na fenomenalną ofertę powitalną. Za rejestrację otrzymają darmowe 20 zł i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady, kolejno za 100, 200 i 300 zł, obstawią BEZ RYZYKA! To znaczy, że w przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci środki na konto.

-> Graj z Fortuną i oglądaj UFC na żywo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments