michał oleksiejczuk przed walką z michelem pereirą na ufc 299

Oleksiejczuk przed UFC 299: „Pereira walczy efektownie, to będzie mocne starcie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lutego 2024

Michał Oleksiejczuk był gościem online w programie Oktagon Live. W trakcie rozmowy Husarz przyznał, że nastawia się na mocną bitkę na UFC 299.

Michał Oleksiejczuk na gali UFC 299 zmierzy się z Michelem Pereirą. Polak stoczy bój z kreatywnym strikerem, którego marka w ostatnim roku podupadła po notorycznych problemach ze zmieszczeniem się w zakontraktowanym limicie wagowym.

Komisarze nakazali Brazylijczykowi przejście do kategorii średniej, gdzie ten wiele straci jak chodzi o przewagę warunków fizycznych. Do tej pory Pereira górował nad rywalami, tymczasem w starciu z Polakiem to właśnie Michał Oleksiejczuk będzie miał minimalną przewagę zasięgu nad „Demolidorem”.

Oleksiejczuk i Pereira zmierzą się na UFC 299, to wydarzenie odbędzie się 9 marca w Miami. Co przed galą UFC powiedział Michał? Okazuje się, że „Husarz” jest gotów na mordercze wymiany w stójce.

– Trzeba będzie tak zrobić i szukać w tym szansy. Nie wymyślać, nie punktować, nie kalkulować, tylko właśnie od początku do końca być przygotowanym. Walka z Pereirą będzie miała bardzo mocne tempo i w tym upatruję swojej dużej szansy.

Oleksiejczuk zdaje sobie sprawę z poziomu umiejętności rywala i uważa, że wygrana nad tym zawodnikiem może okazać się przepustką do jeszcze mocniejszych starć.

– Pereira jest takim zawodnikiem, który efektownie walczy i to będzie na pewno mocne starcie. Jestem tego pewien. Jeśli wygram z Pereirą, mogę bardzo dużo zyskać. Zrobię wszystko, aby wygrać.

Pojedynek Oleksiejczuk vs. Pereira, oraz wszystkie pozostałe walki gali UFC 299 obstawicie u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl

TYPYKURSYBUKMACHER
Michał Oleksiejczuk2.53Fortuna
Michel Pereira1.47Fortuna

Kto wygra walkę Oleksiejczuk vs. Pereira?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments