Oktagon MMA Vemola vs Vegh 2

Oktagon MMA ogłasza wielki rewanż za walkę stulecia!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2023

Czesko-słowacka organizacja Oktagon MMA ogłosiła wielki rewanż za walkę stulecia. Cztery lata po pierwszym pojedynku w klatce ponownie zmierzą się Karlos Vemola i Attila Vegh. W pierwszym boju górą był reprezentujący Słowację Vegh.

Czesi i Słowacy nie gęsi i swój „narodowy” mają, no może nie dosłownie, ale przynajmniej organizacja Oktagon MMA zafunduje im ogromne emocje związane z rewanżowym pojedynkiem dwóch wielkich weteranów sceny MMA za naszą południową granicą.

Będący na fali sześciu kolejnych zwycięstw Karlos Vemola (33-6) doczekał się kolejnej szansy i będzie mógł w tym roku zmierzyć się z Attilą Veghiem (33-9-2). „Pumukli” od pojedynku z Czechem nie startował w MMA. miał w planach pojedynek w boksie jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że „Terminator” ma już zakontraktowany… inny pojedynek rewanżowy. 20 maja na gali Oktagon MMA 43 Vemola ma zmierzyć się w rewanżowym starciu z Patrikiem Kinclem. Jakby tego mało Karlos widnieje także w rozpisce gali Oktagon MMA 41, która odbędzie się 15 kwietnia w Libercu. Tam rywalem Vemoli ma z kolei być Amerykanin Al Matavao.

W najbliższych dniach pewnie okaże się jakie roszady zostanę przeprowadzone w tych rozpiskach i czy ostatecznie dojdzie do rewanżu z Kinclem. Na moment warto też pochylić się nad sprawą czy aby organizacja Oktagon nie wykorzystuje nazwiska Vemoli w celu sprzedaży biletów tylko po to by później w ostatniej chwili zdjąć zawodnika z rozpiski.

Na czeskim portalu Kaocko, który rzetelnie relacjonuje wszelkie zmagania w MMA i K-1 w Czechach pojawiła się sonda, w której czytelnicy mogli zagłosować na to na kogo zwycięstwo stawiają w walce Vemola vs. Vegh 2. Na niemal 2000 głosujących, aż 82% stawia na wygraną Attili!

Na ten moment nie znamy daty ani lokalizacji pojedynku Vemola vs. Vegh 2. Wydaje się jednak, że do tego starcia nie dojdzie wcześniej niż w wakacje.

Zostaw ocenę
0
0