OGROMNE problemy Conora McGregora! Irlandczyk oskarżony przez kobietę o napaść!

S
0
Opublikowano: 16 czerwca 2023

Kolejne złe informacje na temat Conora McGregora napłynęły zza Oceanu. Irlandczyk został oskarżony przez kobietę o napaść, a do incydentu miało dojść podczas meczu NBA.

Zdecydowanie największa gwiazda MMA skupia na sobie uwagę całego świata. „The Notorious” powrócił niedawno do The Ultimate Fighter, gdzie po raz drugi został trenerem. Tym razem jego przeciwnikiem w programie został Michael Chandler, z którym też McGregor jeszcze w tym roku miał się spotkać w klatce. Nie wiadomo jednak, czy do tego dojdzie, gdyż Conor nie został włączony do testów USADA.

Okazuje się, że to obecnie najmniejszy problem 34-letniego fightera. Irlandczyk został oskarżony o napaść na tle seksualnym, do czego miało dojść podczas jednego z finałowych meczów NBA pomiędzy Miami Heat i Denver Nuggets. Chodzi dokładnie o to spotkanie, podczas którego „The Notorious” pojawił się na parkiecie i uderzył maskotkę drużyny z Florydy.

O napaści poinformował portal TMZ Sports powołał się na adwokata rzekomej ofiary, który rozesłał pisma do zawodnika UFC, NBA oraz Miami Heat, na których to obiekcie miało dojść do zdarzenia. Według ustaleń dziennikarzy, ochrona miała oddzielić kobietę od grupy przyjaciół i zabrana do męskiej toalety, gdzie oczekiwał na nią McGregor. Irlandczyk miał „wepchnąć język do ust i agresywnie ją pocałować”. Rzekoma ofiara miała też odbyć stosunek oralny z „The Notoriousem” oraz zostać zmuszona do klasycznego stosunku. Kobiecie miało udać się uciec po kilku uderzeniach łokciem w twarz Conora.

Adwokaci McGregora zanegowali doniesienia: „Zarzuty są nieprawdziwe. Pan McGregor nie da się zastraszyć”. Lokalna policja w w Miami potwierdziła Aaronowi Bronsteterowi z TSN, że faktycznie otrzymali oni pismo:

„W tej chwili wszystko, co możemy potwierdzić, to to, że Jednostka Specjalna Policji w Miami ds. Ofiar bada raport złożony w niedzielę 11 czerwca 2023 r.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments