Conor McGregor nie wróci w tym roku?! Znamy ostateczny termin na dołączenie do testów USADA!

S
0
Opublikowano: 15 czerwca 2023

Conor McGregor ma już naprawdę niewiele czasu na złożenie próbki moczu do USADA, jeśli planuje w tym roku wrócić do oktagonu. Irlandczyka od ostatecznej daty dzielą dosłownie godziny!

„The Notorious” jest jednym z trenerów w 31. edycji programu The Ultimate Fighter. Drugi to oczywiście Michael Chandler, który od dawna głośno zabiegał o pojedynek z McGregorem. Panowie mieli spotkać się w 3. kwartale bieżącego roku, ale wszystko zostało opóźnione przez irlandzką mega gwiazdę.

Conor bowiem wciąż nie dołączył do grona testowanych zawodników przez Amerykańską Agencję Antydopingową. Przed kilkoma tygodniami zarówno Irlandczyk, jak i USADA potwierdzali, że do ponownego włączenia byłego mistrza UFC potrzeba tylko kilka dokumentów:

„Ostatnio byliśmy w stałym kontakcie z Conorem McGregorem i oczekujemy na dokumenty, po których otrzymaniu włączymy go ponownie do grona testowanych zawodników. Przypominamy, że McGregor podobnie jak inni zawodnicy powracający z emerytury będzie musiał być testowany przez pół roku i otrzymać co najmniej dwa negatywne wyniki z pobranych próbek” – pisała w oświadczeniu Agencja.

Kto regularnie od tamtej pory sprawdzał stronę internetową USADA doskonale wie, że w najnowszej aktualizacji wciąż brak nazwiska ’Conor McGregor’. Na twitterowym profilu Verdict MMA wczorajszego popołudnia pojawiła się tymczasem ważna informacja informacja dla wszystkich oczekujących na powrót Irlandczyka:

„Conor McGregor ma 48 godzin, by dołączyć do puli USADA, jeśli chce wystąpić na UFC 296, czyli ostatnim PPV w tym roku. Zgodnie z zasadami USADA, jeśli do piątku nie zostanie włączony do 6-miesięcznych testów nie stoczy walki w 2023 roku.”

To oczywiście oznacza, że do weekendu najprawdopodobniej będziemy wiedzieć, czy na oktagonowy powrót McGregora będzie trzeba jeszcze trochę zaczekać.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments