ksw 67 ważenie przed galą

Oficjalna ceremonia ważenia przed galą KSW 67 – informacje

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2022

Federacja KSW oraz Pan Burmistrz dzielnicy Białołęka, Grzegorz Kuca,pragną zaprosić fanów na oficjalną ceremonię ważenia przed galą KSW 67. Ważenie odbędzie się w piątek, 25 lutego o 18:00 w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ulicy
Vincenta van Gogha 1 w Warszawie
. Obowiązuje wstęp wolny dla wszystkich kibiców, ale liczba osób wpuszczonych będzie ograniczona. Oficjalną ceremonię ważenia i face to face kibice będą mogli obejrzeć również na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW.
Ostatnia pula biletów w sprzedaży na eBilet.pl. Wszystkie gale KSW od teraz można oglądać w Polsce jedynie na Viaplay.

Na wadze oraz tradycyjnych spotkaniach twarzą w twarz kibice zobaczą wszystkich uczestników KSW 67, w tym mistrza i pretendenta do pasa wagi ciężkiej, Phila de Friesa i Darko Stosicia, oraz bohaterów wielce wyczekiwanego starcia, do którego dojdzie w co-main evencie gali, pomiędzy Andrzejem Grzebykiem a Adrianem Bartosińskim.

Zapraszamy wszystkich kibiców. Jednocześnie prosimy osoby zaszczepione lub posiadające aktualny, negatywny wynik testu, ewentualnie te, które przechodziły COVID-19 w ostatnich 180 dniach, o zabranie ze sobą paszportów covidowych w celu okazania ich przy wejściu do hali. Zgodnie z wymaganiami nałożonymi na organizatorów imprez przez rozporządzenie Rady Ministrów (tzw. rozporządzenie covidowe) jesteśmy bowiem zobowiązani przestrzegać określonych proporcji osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Jednocześnie, z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych, dezynfekowanie dłoni oraz używanie maseczek, a także zachowywać dystansu społecznego.

Zostaw ocenę
0
0