odliczanie do ufc 296 pełny odcinek video

Odliczanie do UFC 296: Edwards vs Covington – pełny odcinek [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 grudnia 2023

Odliczanie do gali UFC 296 to kolejny z serii dokumentów obrazujących przygotowania zawodników do walk. Organizacja UFC udostępniła pełny odcinek Odliczania do UFC 296: Edwards vs. Covington.

W nocy z soboty 16 grudnia, na niedzielę 17 grudnia odbędzie się hitowa gala UFC 296. Kamerzyści organizacji UFC towarzyszyli uczestnikom najważniejszych walk wieczoru w trakcie przygotowań do walk.

W main evencie Leon Edwards podejmie Colby’ego Covingtona. Stawką tego pojedynku będzie oczywiście pas mistrzowski UFC w kategorii półśredniej. Anglik stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego tytułu natomiast „Chaos” po raz kolejny stanie przed szansą wywalczenia mistrzowskiego pasa.

W drugiej z walk wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia. Alexandre Pantoja położy na szali pas mistrzowski kategorii koguciej w pojedynku z Brandonem Royvalem. W pierwszej walce górą był „The Cannibal”, który udusił Amerykanina w drugiej rundzie.

W trzecim najważniejszym boju gali UFC 296 oko w oko staną Shavkat Rakhmonov i Stephen Thompson. Pojedynek Kazacha z Amerykaninem będzie dodatkową atrakcją dla fanów, którzy zdecydują się na oglądanie gali w Las Vegas.

Odliczanie do UFC 296: Edwards vs. Covington

Organizacja UFC udostępniła pełny odcinek odliczania do gali UFC 296. W walce wieczoru zmierzą się Leon Edwards i Colby Covington. Materiał video jest dostępny poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments