Odliczanie UFC 287 Pereira Adesanya

Odliczanie do UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2, Burns vs. Masvidal – pełny odcinek [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 kwietnia 2023

Zapraszamy wszystkich sympatyków MMA na premierę Odliczania do gali UFC 287. Dokument obrazujący przygotowania do rewanżowego starcia Pereiry z Adesanyą oraz do starcia między Burnsem, a Masvidalem zostanie udostępniony o godzinie 15:00.

W walce wieczoru gali UFC 287 zmierzą się Alex Pereira i Israel Adesanya. W pierwszym pojedynku górą był „Poatan”, który posłał „Stylebendera” na deski i tym samym odebrał mu pas mistrzowski kategorii średniej. Były mistrz zapowiada, że może to być jego ostatnia szansa na pokonanie Pereiry oraz na powrót na tron dywizji do 84 kilogramów.

Nie jest to jedyna atrakcja jaką matchmakerzy UFC przygotowali na to wydarzenie. W co-main evencie zmierzą się bowiem Gilbert Burns i Jorge Masvidal, a jeśli któryś z zawodników wygra ten pojedynek po szybkim i brutalnym nokaucie to może nawet niespodziewanie uzyskać status pretendenta do pasa kategorii półśredniej.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 287?

Galę UFC 287 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Odliczanie do gali UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2

https://www.youtube.com/watch?v=f0t7p9l3ACk
Zostaw ocenę
0
0