Odejście z UFC było błędem? Szef BKFC o nierealnych żądaniach Ngannou: „Z każdym dniem jego wartość spada”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 06 kwietnia 2023

Francis Ngannou popełnił błąd, odchodząc z UFC? Zbyt długa przerwa może odbić się na jego zarobkach i zainteresowaniu kibiców.

Kameruńczyk jako mistrz UFC w wadze ciężkiej był na samym szczycie i wzbudzał wielkie emocje wśród kibiców z całego świata. Odrzucił jednak ogromne pieniądze oraz starcie z Jonem Jonesem, tym samych rezygnując ze współpracy z amerykańskim gigantem.

Szef BKFC o negocjacjach z Ngannou

Oświadczył, że chce próbować swoich sił m.in. w boksie z samą czołówką, a także negocjował w sprawie walk na gołe pięści. Przerwa od pojedynków działa jednak na niekorzyść zawodnika, co zauważył szef federacji BKFC.

David Feldman podczas konferencji prasowej przed nadchodzącą galą zdradził, jak wyglądały negocjacje z Kameruńczykiem. Zażądał on zbyt dużych pieniędzy, w związku z czym można wykluczyć jego starcie dla największej na świecie organizacji walk na gołe pięści.

– Ngannou to z całą pewnością ktoś, z kim chcemy nawiązać kontakt. Rozmawialiśmy z nim, rozmawialiśmy z jego ekipą i uważamy, że domaga się nierealnych pieniędzy, a my nie zamierzamy płacić mu takiej kwoty – przyznał i dodał – Myślę, że musi się niedługo zdecydować. Z każdym dniem jego wartość spada.

Źródło: mmafighting.com

Zostaw ocenę
0
0