paddy pimblett obiecywał trzymanie diety gruby pączek

Obiecywał trzymanie diety – Paddy Pimblett spuchł jak pączek!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 stycznia 2024

Paddy Pimblett zapowiadał, że chcąc wejść na wyższy poziom będzie musiał trzymać dietę i nie przekraczać granicy 80 kilogramów. Z obietnic Anglika najwyraźniej nic nie wyszło.

Paddy Pimblett to zawodnik organizacji UFC walczący w kategorii do 70 kilogramów. Anglik wielokrotnie w przeszłości był obrażany za prowadzenie mało sportowego trybu życia w okresie roztrenowania. „Baddy” ma wyraźny problem z trzymaniem odpowiedniej diety i zapowiadał podjęcie kroków ku temu by wyeliminować nadmierne przybieranie wagi.

Niestety z obietnic Pimbletta niewiele wyszło. 29-latek miał po walce z Tonym Fergusonem pilnować diety tymczasem opublikował nagrania na których zajada się fast foodami, a na serii zdjęć zaprezentowanych na instagramie brzuch Pimbletta jest niemal tak dorodny jak ciążowy brzuszek jego małżonki.

Z obietnic trzymania diety zatem nic nie wyszło, gdyż Anglik spuchł jak pączek. Porównanie zdjęć zawodnika z ważenia lub dnia walki do tego jak wygląda aktualnie naprawdę robi wrażenie. Pimblett wygląda tak jakby nabrał 15-20 kilogramów wagi.

Zostaw ocenę
3
5
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments