Norman Parke pokonuje Michała Pasternaka na FAME 20! Świetna forma Stormina [WIDEO]

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 10 lutego 2024

Za nami świetny pojedynek dwóch zawodowców, do którego doszło na freakowej gali FAME 20. Na gali w Krakowie Michał Pasternak zmierzył się z Normanem Parke.

Największa freakowa federacja w Polsce obchodzi swoje święto i zorganizowała jubileuszowe wydarzenie. Na karcie walk znalazł się m.in. turniej, wiele debiutów, a także sportowe zestawienie dwóch doświadczonych zawodników.

„Wampir” walczył m.in. o mistrzowski pas ONE Championship, natomiast „Stormin” bił się w takich organizacjach jak UFC czy KSW, w którym zdobył tytuł tymczasowego championa kategorii lekkiej.

Całe starcie jest dostępne w otwartej transmisji, co oznacza, że federacja udostępniła je za darmo. Relację wraz z nagraniem pojedynku znajdziesz poniżej.

RELACJA: Norman Parke vs Michał Pasternak

RUNDA 1

Pasternak szukał prostych badając dystans, Parke wystrzelił w końcu z kontrą. Bardzo duży szacunek między fighterami, badają się nawzajem. Michał czai się na prawego w kontrze, stara się otworzyć Irlandczyka prostymi. „Stormin” nie daje się sprowokować, dobrze unika ataków „Wampira”. Parke szybko doskakuje z prawym prostym i lewym sierpem. Różnica szybkości na korzyść Irlandczyka, który jeszcze na koniec rundy oberwał kolanem, spróbował obalenia, ale Pasternak go przed tym powstrzymał.

RUNDA 2

Pasternak szachuje pozycjami, kąsa Parke’a prostymi, ale musi uważać na szybkie kontry rywala. „Wampir” wyłapał kopnięcie Irlandczyka, co groziło obaleniem. Norman dobrze tego uniknął i nie odstępuje przed kolejnymi atakami Michała. Pasternak za namową Mirosława Oknińskiego zaatakował kolanem, Parke poszukał nieudanego sprowadzenia. Irlandczyk przechodzi do ofensywy, celnie kontruje kolejne ataki „Wampira” i jeszcze wykonał świetny rzut przez biodro rodem z judo!

RUNDA 3

Zdaniem większości sędziów Norman Parke wygrywa, Pasternak od początku pressuje, dociska Irlandczyka do siatki. „Wampir” trafił kolanem na suspensor, rywal ma chwilę dla siebie. Michał z kolei naciska, ale „Stormin” w krótkim dystansie posyła wiele celnych kombinacji. Pasternak nie daje rady zapobiec szybkim pięściom Irlandczyka. W końcu zamyka go na siatce Polak, który trafia mocnymi kolanami na uda. Kolejny raz za nisko trafił Michał, Parke szybko decyduje się wrócić do walki. Norman zaprasza Pasternaka na wymianę, ale „Wampir” nie urywa głowy Irlandczykowi, który prawdopodobnie wygrał to starcie!

Wynik walki: Norman Parke wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Zostaw ocenę
6
6
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments