Noche UFC Grasso vs Shevchenko 2 o której gala darmowy stream

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – o której gala? Darmowy stream online

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 września 2023

W nocy z soboty 16 na niedzielę 17 września odbędzie się gala Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2. Zawodniczki zmierzą się w rewanżowym starciu o pas mistrzowski kategorii muszej. O której start transmisji? Darmowy stream online z gali UFC w Las Vegas.

Matchmakerzy organizacji UFC przygotowali bardzo interesującą rozpiskę na galę Noche UFC, która odbędzie się w dniu Święta Niepodległości Meksyku. Z tej okazji karta walk jest dopakowana zawodnikami z Meksyku oraz tymi, którzy posiadają meksykańskie korzenie.

W main evencie Alexa Grasso stanie do obrony mistrzowskiego pasa w pojedynku z Valentiną Shevchenko. Będzie to rewanż pań, w pierwszej walce górą była Meksykanka, która odebrała tytuł zawodniczce pochodzącej z Kirgistanu.

W co-main evencie do octagonu wejdą Kevin Holland oraz Jack Della Maddalena. Zapowiada się sroga bitka dwóch zawodników, którzy pragną utorować sobie drogę do starć z fighterami ze ścisłej czołówki rankingu.

Na gali Noche UFC zawalczą także Raul Rosas Jr., czyli najmłodszy zwycięzca walki w octagonie UFC. W octagonie zameldują się utalentowane fighterki Tracy Cortez i Loopy Godinez,

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – o której gala?

Galę Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 17 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 17 września.

-=> Transmisja z Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2. Oglądaj za darmo!

Data: 17 września, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 17 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 17 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj Noche UFC! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – karta walk

Karta główna:

 • Alexa Grasso vs. Valentina Shevchenko – walka wieczoru – o pas -57kg
 • Kevin Holland vs. Jack Della Maddalena – co-main event
 • Raul Rosas Jr. vs. Terrence Mitchell
 • Daniel Zellhuber vs. Christos Giagos
 • Fernando Padilla vs. Kyle Nelson

Karta wstępna:

 • Loopy Godinez vs. Elise Reed
 • Roman Kopylov vs. Josh Fremd
 • Edgar Chairez vs. Daniel Lacerda
 • Tracy Cortez vs. Jasmine Jasudavicius
 • Charlie Campbell vs. Alex Reyes
 • Josefine Knutsson vs. Marnic Mann

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – kursy bukmacherskie

Galę Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest była mistrzyni Valentina Shevchenko, na której wygraną wystawiono kurs 1.35! Natomiast na wygraną Alexy Grasso wystawiono kurs 2.89. Jest to dość niespodziewana sytuacja, gdyż aktualna mistrzyni będzie underdogiem.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Grasso vs. Shevchenko 2!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments