NOCHE UFC Grasso vs. Shevchenko 2 kursy bukmacherskie

NOCHE UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – kursy bukmacherskie. Bukmacherzy wskazali wyraźną faworytkę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 sierpnia 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na galę NOCHE UFC: Grasso vs. Shevchenko 2. Bukmacherzy wystawili kursy na rewanżową walkę pań o tytuł mistrzowski kategorii muszej. Która z zawodniczek jest faworytką według bukmacherów?

W walce wieczoru gali NOCHE UFC dojdzie do rewanżowego starcia pań. Alexa Grasso i Valentina Shevchenko zmierzą się w boju o pas mistrzowski kategorii muszej. Meksykanka pokonała zawodniczkę z Kirgistanu na marcowej gali UFC 285 i odebrała jej mistrzowski tytuł.

Teraz zawodniczki zmierzą się po raz drugi na specjalnej gali NOCHE UFC, zorganizowanej przez UFC w celu celebrowania Święta Niepodległości Meksyku. Grasso będzie mogła zatem liczyć na głośny doping swoich fanów.

Która z zawodniczek jest faworytką bukmacherów? Nim przejdziemy do kursów bukmacherskich na walkę Grasso vs. Shevchenko 2 przypominamy gdzie można obstawić i oglądać wszystkie gale organizacji UFC!

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj za darmo!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Free Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

NOCHE UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – kursy bukmacherskie

Galę NOCHE UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest była mistrzyni Valentina Shevchenko, na której wygraną wystawiono kurs 1.35! Natomiast na wygraną Alexy Grasso wystawiono kurs 2.89. Jest to dość niespodziewana sytuacja, gdyż aktualna mistrzyni będzie underdogiem.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Grasso vs. Shevchenko 2!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments