Krylov spann ufc vegas 70

Nikita Krylov i Ryan Spann powalczą o miejsce w TOP 5 rankingu kategorii półciężkiej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lutego 2023

Matchmakerzy organizacji UFC zestawili bardzo mocny pojedynek w kategorii do 93 kg. Nikita Krylov i Ryan Spann powalczą o miejsce w TOP 5 rankingu kategorii półciężkiej. Wygrany z walki Krylov vs. Spann będzie mógł bez wątpienia liczyć na walki z najlepszymi fighterami tej kategorii.

Zarówno Nikita Krylov jak i Ryan Spann są notowani w czołowej dziesiątce rankingu kategorii półciężkiej. Nikita Krylov (29-9) plasuje się na szóstej pozycji natomiast Ryan Spann (21-7) zajmuje dziewiątą lokatę. Obaj zawodnicy od lat kręcą się koło czołówki jednak mają ten sam problem – nie potrafią ustabilizować swej pozycji na dłuższy okres czasu notując porażki w bojach z „dużymi” nazwiskami. Teraz zawodnicy zmierzą się 25 lutego na gali UFC Vegas 70.

Zarówno Krylov jak i Spann skończyli 2022 rok z serią dwóch kolejnych zwycięstw. Krylov znokautował Alexandra Gustafssona i pokonał na punkty Volkana Oezdeemira natomiast Spann udusił Iona Cutelabę i znokautował Dominicka Reyesa.

Dla jednego z nich może to być zatem przełomowy moment bo tak jak wspominaliśmy wyżej w poprzednich latach obaj niemal odbijali się od ściany przegrywając boje z takimi zawodnikami jak Błachowicz, Teixeira, Ankalaev, czy Anthony Smith.

Teraz zatem wygrany walki Krylov vs. Spann będzie mógł aspirować może nie do title-shota, ale do eliminatora do walki o pas jak najbardziej.

Zostaw ocenę
0
0