viktor cervinsky mistrz rfa podpisał kontrakt z ksw

Niepokonany Viktor Cervinsky mistrz RFA podpisał kontrakt z KSW

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 stycznia 2024

Niepokonany Viktor Cervinsky, mistrz organizacji RFA podpisał kontrakt z federacją KSW. Cervinsky zadebiutuje w KSW już 17 lutego na gali KSW 91 w Libercu.

Viktor Cervinsky, zawodnik który w rok sporo namieszał na czeskiej scenie MMA podpisał kontrakt z federacją KSW. Czech jeszcze w lutym 2023 stoczył amatorski pojedynek, a następnie od maja do listopada zdołał zapisać na swoim koncie cztery zwycięstwa z rzędu w zawodowym MMA.

Śmiało można zatem powiedzieć, że Cervinsky rozpoczął zawodową karierę z przytupem, a kolejnym etapem tej „młodej” przygody z profesjonalnym sportem będą występy na galach KSW. Zawodnik poinformował o podpisaniu umowy wczoraj za pośrednictwem swojego profilu na instagramie.

Viktor ma zadebiutować w KSW już 17 lutego na gali KSW 91 w Libercu. W tej chwili nie znamy jeszcze nazwiska przeciwnika Czecha jednak zapewne KSW wkrótce ogłosi to zestawienie.

Próbkę umiejętności nowego zawodnika KSW możecie zobaczyć poniżej. W pojedynku o pas kategorii średniej Cervinsky poddał gilotyną Davida Hoska, który także jest zawodnikiem KSW.

https://www.youtube.com/watch?v=o99XBmDtoAk
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments