Bellator 288 Nemkov

Nie będzie walki Nemkov vs. Romero, zamiast niej starcie o pas kategorii średniej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 grudnia 2022

Na gali Bellator 290 miało dojść do mistrzowskiej potyczki Vadima Nemkova z Yoelem Romero. Okazuje się jednak, że zamiast starcia w kategorii półciężkiej 4 lutego fani zobaczą pojedynek o pas kategorii średniej. Kto zmierzy się w boju o trofeum dywizji do 84 kg?

Vadim Nemkov pokonał Coreya Andersona i obronił pas mistrzowski zarazem wygrywając Grand Prix kategorii półciężkiej. Rosjanin wygrał również czek wysokości miliona dolarów. Reprezentant teamu Fedora szybko poznał nazwisko kolejnego rywala. 4 lutego 2023 roku miał zmierzyć się z Yoelem Romero.

Brett Okamoto, dziennikarz stacji ESPN poinformował, że do tego pojedynku nie dojdzie, gdyż Nemkov wycofał się z udziału w gali. Na ten moment nie znamy przyczyny takiej decyzji Rosjanina. Scott Coker podjął decyzję by zdjąć Romero z rozpiski i w to miejsce zestawić całkiem inną walkę.

Nowym co-main eventem będzie pojedynek Johnny’ego Eblena z Anatolym Tokovem, a stawką tego boju będzie pas mistrzowski kategorii średniej, którego posiadaczem jest Amerykanin. Jak widać liczba Rosjan w rozpisce musi się zgadzać, choć z drugiej strony walka mistrzowska należy się Tokovowi jak psu buda, gdyż zawodnik z Tobolska wygrał siedem kolejnych walk w klatce Bellatora.

Zostaw ocenę
0
0