neil magny ufc

Neil Magny zawalczy na gali UFC w Jacksonville

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 maja 2023

Neil Magny stoczy swój kolejny pojedynek w organizacji UFC. „The Haitian Sensation” wejdzie do octagonu 24 czerwca na gali UFC w Jacksonville. Rywalem reprezentanta Elevation Fight Team będzie niepokonany od trzech walk Phil Rowe!

Neil Magny walczy w organizacji UFC od przeszło dziesięciu lat. Amerykanin miał w tym czasie swoje wzloty i upadki w najlepszej lidze MMA na świecie. Najbardziej imponująca była seria siedmiu kolejnych zwycięstw zanotowana w ciągu zaledwie piętnastu miesięcy! Magny od lutego 2014 roku do maja 2015 roku pokonał kolejno Umalatova, Meansa, de Limę, Garcię, Macario, Kunimoto, oraz Lima.

Posiadający haitańskie korzenie zawodnik aktualnie plasuje się na 11 miejscu rankingu kategorii półśredniej. W swoim ostatnim występie Magny uległ Gilbertowi Burnsowi i matchmakerzy najwyraźniej uznali, że to odpowiednia pora na przyznanie Neilowi rywala spoza top 15 rankingu.

24 czerwca na gali w Jacksonville Neil Magny zmierzy się z Philem Rowem, który ma na koncie trzy kolejne wygrane w octagonie UFC. Warto podkreślić, że zawodnik ten w ostatnich dwóch latach ciągle przeplata walki w MMA ze startami w grapplingu.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments