KSW 78 nokauty poddania

Najlepsze nokauty i poddania bohaterów gali KSW 78: Materla vs. Grove 2 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2023

Federacja KSW przygotowała specjalną kompilację najlepszych dotychczasowych nokautów i poddań zawodników, których zobaczymy ponownie w klatce podczas dzisiejszej gali w Szczecinie. Która z akcji bohaterów gali KSW 78: Materla vs. Grove zrobiła na was największe wrażenie?

Karta walk gali KSW 78 wypełniona jest zawodnikami, którzy potrafią zarówno efektownie znokautować jak i kreatywnie poddać rywali. Michał Materla, Borys Mańkowski czy Roman Szymański to zaledwie kilka nazwisk znanych z tego, że są zdolni do zadania bólu rywalom w każdej możliwej płaszczyźnie walki.

Jak dodamy do tego zawodników słynących z brutalnych nokautów jak Tomasz Romanowski, Valeriu Mircea czy Radosław Paczuski to możemy wystawić doskonałą laurkę gali KSW 78 i chyba nie trzeba nikogo bardziej zachęcać ku temu by zasiąść wieczorem przed telewizorem czy komputerem i ekscytować się zmaganiami zawodników na gali w szczecińskiej Netto Arenie.

Transmisję z gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Start wydarzenia, sobota 21 stycznia, godzina 19:00.

Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto. Miesięcznie subskrypcja kosztuje jedyne 34 zł.

Najlepsze nokauty i poddania bohaterów gali KSW 78.

Zostaw ocenę
0
0