Mocna reakcja Gamrota na słowa Chandlera! „Przebudź się w końcu po tym duszeniu”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 01 lutego 2023

Mateusz Gamrot szybko zareagował na słowa Michaela Chandlera i za pośrednictwem swojego Twittera odpowiedział Amerykaninowi.

„Gamer” kilkukrotnie rzucał wyzwanie byłemu mistrzowi Bellatora, ale ten nigdy nie odpowiadał. Polak sam przyznał w końcu, że nie spodziewa się reakcji, gdyż – Stara gwardia stara się unikać młodych zawodników, którzy pną się do góry.

Gamrot odpowiada Chandlerowi

Chandler poruszył jednak ten temat w ostatnim odcinku podcastu Believe You Me. Amerykanin odniósł się do wyzwania rzuconego przez Armana Tsarukyana i przyznał, że nie zamierza walczyć z takimi zawodnikami, tylko celuje w starcia z najgłośniejszymi nazwiskami. W odpowiedzi wspomniał także o Gamrocie.

– Nie odpowiedziałem mu, bo nie widziałem żadnej jego walki. Nie chcę nikogo obrazić i nie mówię, że nie wiem, kim jest. Po prostu nie widziałem żadnego jego pojedynku. Wiem tyle, że bił się z Gamrotem, ale jego walk też nie oglądałem. Doceniam wyzwanie, sam też bym tak zrobił. Ale dzięki gościu, nie. Rozmawiamy o Conorze.

Na reakcję Gamrota nie musieliśmy długo czekać. Opublikował nagranie, na którym Amerykanin typował, że Jeremy Stephens pokona byłego mistrza KSW oraz takimi słowami zwrócił się do Chandlera:

– Chandler przestań okłamywać wszystkich dookoła. Przebudź się w końcu po tym duszeniu i nie bój się walki. UFC w maju. Miami. Jazda!

Źródło: Twitter

Zostaw ocenę
0
0