Mistrz ufc odpowiada pretendentowi z Bellatora

Mistrz UFC odpowiada Andersonowi i kretynom z Bellatora, którzy myślą że są lepsi!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 19 czerwca 2023

Jamahal Hill, mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej odpowiedział na wypowiedź Coreya Andersona. Hill na łamach swojego kanału na youtube skomentował słowa rodaka. Co powiedział Jamahal?

Mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej po raz kolejny stanął w obronie całej dywizji. Jamahal Hill odniósł się do słów Coreya Andersona, który powiedział, że wraz z Vadimem Nemkovem, mistrzem Bellatora prezentują taki sam poziom co zawodnicy z TOP 5 rankingu UFC.

W jaki sposób Hill odniósł się do wypowiedzi byłego zawodnika UFC?

„Coraz częściej słyszę absurdalne wypowiedzi. Mamy byłego zawodnika organizacji UFC Coreya Andersona, który uważa, że wraz z mistrzem Vadimem Nemkovem stoją na tym samym poziomie co czołowa piątka rankingu UFC w kategorii do 93 kilogramów. Szczerze dla mnie kilka z tych rzeczy, które on powiedział są ciut interesujące, a zarazem śmieszne. Nie wiem kto to rozpoczął, myślę że głównym założeniem tych wypowiedzi miało być to, że mistrzowie Bellatora są lepsi od mistrzów UFC. Dla mnie to szalone założenie, gdyż mieliśmy zawodników którzy przechodzili z UFC do Bellatora i odnosili sukcesy, natomiast nie było jeszcze zawodnika Bellatora, który przyszedłby do UFC i został mistrzem.”

Następnie Jamahal Hill kontynuował swą wypowiedź, podkreślając:

„To nie jest tak, że ja wbijam komuś szpilę. Po prostu stwierdzam fakty. Spójrzcie na Michaela Chandlera, to fenomenalny zawodnik, świetny facet. Mogę powiedzieć, że kocham tego gościa. Zawsze kiedy walczy to jest coś czego nie można przegapić, oglądam jego walki z wielkim zainteresowaniem. To jest szalone jak spojrzy się na to z kim on się mierzył w swoich pięciu ostatnich walka w UFC i w Bellatorze. Spójrzcie też na Ryana Badera, w UFC nie był nawet blisko jednego pasa, a w Bellatorze został podwójnym mistrzem.”

Ostatecznie mistrz UFC w kategorii półciężkiej skwitował sprawę następującymi słowami:

„Corey Anderson to kretyn i każdy kto ma zdanie podobne do niego także jest głupcem.”

Zostaw ocenę
9
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
1 rok temu

Eddie Alvarez tak z głowy co do zawodników którzy z bellatora zostali champani w ufc.