mirosław okniński parnasse jest wirtuozem jak mamed

Mirosław Okniński o mistrzach KSW: „Parnasse jest wirtuozem jak Mamed, a Bartos to spychacz” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 29 listopada 2023

Mirosław Okniński był gościem w studiu FanSportu i wypowiedział się na temat walki wieczoru gali KSW 89. Okniński skomentował zestawienie Bartosiński vs. Parnasse i powiedział komu kibicuje.

Mirosław Okniński udzielił obszernego wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie długiej dyskusji trener odpowiedział zarówno na pytania prowadzącego Michała Tuszyńskiego, jak i na pytania zadawane przez fanów.

Kibice zapytali trenera o zestawienie Bartosiński vs. Parnasse, czyli main event grudniowej gali KSW 89. Założyciel i główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów przyznał, że choć zwykle kibicuje Polakom, tak w tym starciu będzie trzymał kciuki za Salahdine’a Parnasse.

Trener Okniński pokusił się także o bardzo miłe dla Francuza porównanie. Mirosław Okniński uważa, że Parnasse jest wirtuozem jak Mamed Khalidov.

Mirosław Okniński o Bartosiński vs Parnasse

– Tak jak zwykle jestem za Polakami, tak tu życzę Parnassowi (zwycięstwa). Moja myśl szkoleniowa jest właśnie taka, żeby był wirtuozem, mistrzem sztuk walki, a nie „wyrobnikiem” sztuk walki. Dla mnie Bartos to jest wyrobnik sztuk walki, kurde gość silny, mocny, prze do przodu, taki spychacz. A wirtuozem jest dla mnie Parnasse, chociaż Parnasse może tego nie wygrać ze względu na różnicę tej wagi.

– Nie wiem czy jest możliwe utrzymanie trzech pasów. Wiem, że Parnasse jest wirtuozem, to jest coś takiego jak Mamed, gość który nie wiadomo skąd wystrzeli. Także Parnasse i Mamed to są tacy wirtuozi. U nas wielce się liczy praca, takie mistrzowskie szczegóły. U Bartosa się liczy towar, presja i agresja.

Zostaw ocenę
4
3
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz Dzd
3 miesięcy temu

Jakie to ma znaczenie kto wygrywa jakim sposobem? Czy walka z A.Grzebykiem nie wystarczyła? Liczy się walka i wygrana czy to jak ktoś walczy, bo nie rozumiem 😏 demolowanie jak czołg, też jest spektakularne i pokazuję siłę i charakter!
Pozdrawiam